Programy pro dospělé

Zpravidla večerní program má dvě části. První je aktivní - skupina se propojí a naladí, někdy zařazujeme i pohybovou složku - protáhneme tělo harmonizační sestavou, jednoduchými uvolňujícími cviky, případně ukázkou jednodché automasáže. Seznámíme se s (pro nás) netradičními hudebními nástroji a pak společně "hudebně-tvoříme" a bubnujeme v kruhu.

Druhá část - pasivní
- je postavena na muzikoterapeutické relaxaci. Kouzelné tóny tibetských mís, tibetských zvonků a činelek, zvonkoher Koshi, kalimby, dešťových holí, hromového bubnu, koncovek, brumle, šamanských bubnů, djembe, mořského bubnu a dalších netradičních hudebních nástrojů umožňují ponořit se do světa intuitivní hudby a také hluboko do vlastního nitra. Dochází tak k uvolnění stresu a napětí v těle a k možnosti naprosto jedinečným způsobem se zastavit, ztišit a uvolnit.


Tato část probíhá vleže, případně vsedě. Ideálně při tlumeném osvětlení, při svíčkách. Proto je vhodné pohodlné oblečení, karimatka, spacák a/nebo deka a pití s sebou. Součástí je i závěrečné dorelaxování s možnými dotazy a prožitkovým sdílením.

Tento program nebo jeho variace může být realizován i po částech. Můžeme jej realizovat i jako relaxační koncert.

Program se hodí i pro firmy - na teambuildingová setkání, firemní večírky apod.